KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14927393
nr 1492 7393
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 5 st. Signerade. Olja på pannå, 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 - 32x40, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
måndag 26 september 2022
kl 18:06:37
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud